Në Kosovë, 170 raste aktive me Covid-19

Gjatë 24 orëve të kaluara në vend u regjistrua një viktimë, gjashtë pacientë të shëruar dhe 11 raste të reja.

Kujtojmë se deri tani një dozë të vaksinës ndaj COVID-19 deri tani e kanë marrë 157 mijë e 338 qytetarë ndërsa janë vaksinuar plotësisht 29 mijë e 214 persona.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close