Nis edicioni i 20-të i Universitetit Veror të UP-së

Edicioni i 20-të i Universitetit Veror Ndërkombëtar të Prishtinës nis të hënën. Ceremonia hapëse e UVP-së, si dhe edicioni i sivjetmë, do të mbahen virtualisht.

Në këtë edicion të UVP-së do të marrin pjesë 300 studentë vendorë dhe ndërkombëtar, në gjithsej 14 kurse nga fusha të ndryshme.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close