Kuzhinierin e vrau supa e vet që po e ziente

Një shef kuzhine në Irak humbi jetën javën e kaluar pasi aksidentalisht ra në një enë me supë që po ziente, duke djegur pjesën më të madhe të trupit të tij.

Sipas agjencisë së lajmeve Gulf News, ngjarja e rëndë ndodhi ndërsa shefi Issa Ismail ishte duke përgatitur banketin e një dasme në Zakho.

Raportohet se 25-vjeçari po përziente supën e pulës dhe rrëshqiti duke rënë në kusinë gjigante. Ismail u dërgua me urgjencë në spital, por nuk mund t’iu mbijetonte plagëve, pasi kishte marrë djegie në 70% të trupit.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close