Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku.

Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar dy gjoba për shkelje të masave anti COVID-19, transmeton Klankosova.tv.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur gjithsej 25 aksidente trafiku dhe asnjë me fatalitet.

Përgjatë kësaj kohe janë arrestuar 18 persona dhe 11 janë në mbajtje, ndërsa nuk ka asnjë rast të ndalimit policor dhe as në vuajtje të dënimit.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close