Uragani Patricia kërcënon Meksikën dhe hemisferen perëndimore!

Uragani Patricia kërcënon Meksikën dhe hemisferen perëndimore!


Uragani Patricia është gati cirkulojë fuçishëm në bregdetin në mes të Paqësorit të Meksikës si një stuhi e tmerrshme e kategorisë 5.

hurricane-patricia-from-

Stuhia është aq e fuqishëme sa meterologët janë duke e quajtur atë “më e forta e regjistruar ndonjëherë në hemisferën perëndimore,” sipas Associated Press.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close