Aulona Morina,12 vjeçarja nga Kosova që shkëlqeu sonte në Das Supertalent!

aulona

Në edicionin e sontëm të Das Supertalent që emetohet çdo të shtunë duke filluar nga ora 20.15 nga RTL -medium i madh televiziv Gjerman,para jurisësë përbërë nga tre jurorë si Bruce Darnell,Inka Bause si dhe POP titani Diter Bohlen ka shkëlqyer voglushja 12 vjeçare nga Kosova Aulona Morina !Ajo ka kënduar ë mënyrë bravuroze këngën ” Scyscraper ” nga Demi Lovato .

11026286_1685000008404225_4699802192186529402_n12122753_1685000121737547_7920457351312595113_n

Ajo a ngazëllyer publikun i cili ka duartrokitur ngritur në këmbë dhe duke thirrur Zugabe,zugabe që në shqip në përkthim të lirë D.M.Th. Edhe një here!

11225252_1685000391737520_8700826762742312057_n10003353_1685000278404198_4480226731012432555_n

Xhelil Arifi /Proinformacion.com

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (1 )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close