Franca fiton me vështirësi lojen e parë të zhvilluar në kuadër të kampionatit europian kundër Romanisë

Në Staadionin Stade de France në Saint-Denis në lojen e parë të hapjes të Kampionatit Europian që po mbahet në Francë ka fituar Franca me rezultat 2:0 kundër Romanisë me golat për Francën Giroud 57′ dhe Payet në min 89′ si dhe për Romaninë Stancu në min 65′ (P).

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close