UEFA EURO 2016 :Shkodran Mustafi shënon,Gjermania mposhtë Ukrainën 2:0

Gjermania ka mposhtur ukrainën me rezultatin 2:0 në Stadion: Grand Stade Lille Metropole, Lille.Golin e parë e ka shënuar Shkodran Mustafi për Gjermaninë në min 19′ të pjesës së parë i cili edhe ka bërë një lojë të shkëlqyeshme si dhe Bastian Schweinsteiger në min 90’+2 në pjesën e dytë të lojës.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close