Blick:Tifozeria shqiptare meriton notën maksimale për sjelljen e saj

TIRANË, 14 Qershor/ATSH/-. Në një kohë që debati mbi sjelljen e tifozerive në kampionatin Europian ka arritur kulmin për shkak të përplasjeve mes anglezëve dhe rusëve, media zvicerane ka marrë shembull mbështetësit e Kombëtares kuqezi.

albanians

“Kur shohim skena përleshjeje mes tifozerive të ndryshme, kujtojmë se kjo nuk ka ndodhur mes shqiptarëve dhe zviceranëve”, ka shkruar “Blick”, duke shtuar se tifozeria shqiptare meriton notën maksimale për sjelljen e saj./af//m.m/

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close