UEFA Euro 2016-Gjermania – Polonia 0:0

Në një ndeshje të fortë por pa kushedi raste të mira dhe jo ndonjë ndeshje shumë e pëlqyeshme për publik.

1_0_19_2B66_3F3_1_C00000_0_0_0
Me lojtar të kalibrit të lartë në të dyja ekipet të cilët luajnë në bayern Mynchen si Lewandowski që është reprezentues i Polakëve si dhe me një Müller,dhe një schweinsteiger por pa shkëlqimin e pritur.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close