Qërim hesapesh në Zveçan,një i vdekur dhe një i plagosur

Një nëntëmbdhjetë vjeçar është qëlluar me plumba nga armë zjarri dhe ka humbur jetën pastaj në një gjuajtje me armë zjarri e cila ka ndodhur në mes të premtes dhe të shtunës,përderisa vëllau i tij ka pësuar lëndime.

800px-Zvecan2

Ky i ri N.A. i cili është plagosur rëndë,ka vdekur pastaj nga plagët e marra në spitalin e Kragujevcit,përderisa vëllai i tij katër vite më i vjetër gjendet në Spitalin e Mitrovicës.
Për sulmin të dyshuar jaë P.P. i S.Đ.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close