Italia vështirë e kishte fitoren kundër Suedisë 1-0

PARIS, 17 qershor /ATSH/ – Në Tuluzë u zhvillua sot ndeshja mes Italisë dhe Suedisë që mbaroi me rezultatin 1-0.

3452 (1)

Ndeshja e vlefshme për grupin E u zhvillua në stadiumin “Stadium Municipal” në prani të 35 000 spektatorëve me protagonisti i golit të vetëm për ekipin italian ishte Eder në minutën e 88-të./

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close