UEFA EURO 2016 Çekia-Kroacia 2:2

Me golat e Perishic në min.(37′) dhe të Rakitic (59′) për Kroacinë si dhe Skoda (76′) dhe Necid në min.(90′ +4) (P) këto dy ekipe që lujten lojë të mirë u ndanë baraz.Por Kroacia ishte shumë pranë fitores dhe kishte raste shumë të mira për fitore dhe deri në minutat shtesë ishte në avantazh

Në minutën 86′ të ndeshjes erdhi deri tek nderprerja e shkurter e ndeshjes për shkak të hedhjes së mjeteve piroteknike në terren si dhe rrahjes në bllokun kroat,të cilët kushedi pse rriheshin në mes vete.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close