Spanja celebron kunder Turqisë,me lojë e me gola

Spanja e ka “nokautuar” me plot kuptimin e fjalës,në ndeshjen e sontme Turqinë edhe me lojë edhe me rezultat.Ata,lojtarët Spanjoll treguan tërë talentin dhe kreativitetin e tyre duke bërë një lojë të bukur edhe për sy.
Golat për Spanjën i shënuan Morata në minuten e 34′ dhe 48′ si dhe Nolito 37′.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close