Belgjika maestron me kundërsulm Irlanden,dhe fiton 3:0

Në kuadër të EURO 2016 në Bordeaux është zhvilluar ndeshja e futbollit e radhës në grupen E,ndeshje të cilën e ka fituar ekipi më që ka kundërsulmin më të mirë,ndoshta, në Europë.
Golat për Belgjikën i kanë shenuar 1:0 Lukaku (48′),2:0 Witsel (61′) ,Lukaku (70′).

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close