EURO 2016:Ronaldo e huqë penalltinë,0:0 deri në fund

Ndeshja futbollistike në mes të Portugalisë dhe Austrisë në kuadër të grupit F Luajtur në Paris mbaroi pa fitues me rezultatin 0:0.
Edhe pse Portugalia ishte shumë më e mirë në fushë dhe me shanse më të mira ajo nuk arriti ta thyej Austrinë që ishte në mënyrë të pabesueshme luftarake dhe në këtë tempo ata vazhduan deri në fund të ndeshjes.

Ronaldo e huqë penalltinë dhe godet shtyllen në min.79′

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close