Belgjika e dërgon Ibrahimovicin në Shpi

Në Stadioni e Nizza në kuadër të grupes E suedia ka humbur shansin për tu kualifikuar në roundin tjeter duke u mundur nga Futbollistat e kombëtares së Belgjikës me rezultatin 1:0 me golin e Nainggolan në min.84′.

sww
Ishte një lojë e nivelizuar e të dyja ekipeve dhe me kundersulmet e njohura të ekipit Belg.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close