Belgjika marshon me 4:0 kunder Hungarisë

Belgjika në këtë kampionat Europian po vie gjithnjë e ma shumë në vrulline lojes dhe fitoreve.Në të tetene finales,ekipi i trainerit Marc Wilmots ka fituar me gjithë meritë 4:0 dhe tani do të takohet në rundin e ttë më të mirëve me Wales.

Golat :0:1 Alderweireld min.10′, 0:2 Batshuayi 78′ ,0:3 Hazard 79′ ,0:4 Ferreira-Carrasco 90+1′

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close