Edi Rama konfirmon,ndodhesha në Turqi kur ndodhi sulmi terrorist

aeroporti-380x233_1467184203-9471604TIRANE, 29 Qershor/ATSH/- Kryeministri Edi Rama konfirmon se ndodhej në Turqi në momentin kur ndodhi sulmi terrorist në aeroportin e Ataturkut në Stamboll.

Përmes një postimi në rrjetet sociale Rama shpreh keqardhje “për jetët e pafajshme të humbura në këtë tjetër akt barbar të atyre që s’kanë as Zot as shprese dhe as vend mes njerëzve!”.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close