Phil Colins paralajmron rikthim në skenë

Phil Colins paralajmron rikthim në skenë


Kujt i kujtohet ish solisti i njohur grupës së njohur Genesis,dhe solisti Phil Colins,ka thënë në një intervistë për magazinën rollingstone se e ka montuar një studio në shtëpinë e tij në Miami dhe se së shpejti do fillojë të punojë në këngë të reja.Dhe ka shtuar :”zyrtarisht nuk jam më në pension”.

Phil-Collins-2

Ai që në vitin 2011 kish paralajmruar tërheqjen e tijë nga nga skena e muzikës tani si 64 vjeçarë po paralajmron rikthim dhe se për fillim do mbajë një koncert bamirës më 12 dhjetor në Miami.

phil 1

Ai ishte i njohur si solist i këngëve të njohura HIT si: “One More Night”, “Against All Odds”etj…Ai kish shitur më shumë se 100 milionë albume si solist dhe 150 milion të tjerë tok me grupën Genesis

proinformacion.com

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close