E kaltra,E freskët, e lehtë..tendencë e kësaj vere

TIRANË, 26 Korrik/ATSH/.- E kaltra është një nga ngjyrat e tendencës për verën 2016. E freskët, e lehtë është ngjyra e duhur për të pasuruar garderobën tuaj, duke filluar nga fustanet, bluzat, pantallonat e deri tek aksesorët.

Azzurro-PE-2016_o_su_horizontal_fixed-1-690x450

Mund të zgjedhësh një fustan ose bluzë, por mund edhe të luash me kalter2-690x450aksesorët për të ndriçuar pamjen tënde, ose mund të vishni diçka me ngjyrat e qiellit dhe ta kombinoni me aksesorë me tone më të errëta.

E bardha, ngjyrë e shkëlqyer për verën është një aleat i mirë për të kaltrën, ndërsa për në mbrëmje zgjidh ta kombinosh me blunë e errët.

E kaltra është perfekte për një fustan të lehtë e të gjatë deri tek gjuri, për ta veshur me një palë sandale ngjyrë floriri dhe për ta kombinuar më pas me aksesorët e duhur si vathët dhe çanta.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close