De Biasi ka thënë zyrtarisht se Lorik Cana nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares

TIRANË, 29 Gusht/ATSH-. Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi ka thënë zyrtarisht se Lorik Cana nuk do të jetë më pjesë e Kombëtares.

De-Biasi-Cana

“Ai i ka dhënë fund me Kombëtaren pas ndeshjeve të Europianit dhe për këtë arsye nuk është në listën e ekipit. Dua ta falënderoj pasi është një njëri i veçantë, ka dhënë gjithmonë maksimumin për skuadrën dhe ka sakrifikuar shumë. Ndaj dua ta falënderoj për gjithçka”, ka thënë De Biasi.

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close