Ka ndrrua jetë nëna e Agim Ramadanit

Ka ndrrua jetë nëna Fetije nëna e Agim Ramadanit,heroit të madh kombëtar,dhe njërit nga figurat më të mëdha të luftës çlirimtare në Kosovë dhe UÇK-së.
Ajo ka nrruar jetë sot siq njoftojnë anëtarët e familjes Ramadani.
“Me pikellimin me te thelle e zemren bosh, ndaj lajmin se sot nderroi jete gjyshja jone, nena e Heroit Agim Ramadani.”Ka shkruar nipi Sami Ramadani.14344695_1203904893005589_7486769452723570623_n

Comments are closed.

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close