Rekonstruim:Ja si është rrëzuar avioni Rus

Rekonstruim:Ja si është rrëzuar avioni Rus

Televizioni Rus ka raportuar dhe rikonstruuar atë që sipas tyre është ajo se si ka ndodhur rrëzimi i aeroplanit bombardues Rus.

 

“Aeroplani Rus u rrëzua gjatë fluturimit të tij për në bazën ajrore Hmejmim,në Siri kur u rrëzua nga një raketë e hedhur nga aeroplani turk i tipit F-16.”Thuhet në raportim.

 

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close