Pije që ju pastron enët e gjakut

Ju duhet: një filxhan lëng domate, 1/4 filxhan lëng limoni, një piper djegës(mund dhe një gjysmë lugë çaji biber), një lugë çaji xhenxhefil të integruar, dy gjethe selino.

juise

Mixojeni/përzieni lëngun e domates, lëngun e limonit, xhenxhefilin dhe piperin djegës të bluar. Ju do të merrni një pije 220 ml. Shërbene atë në gota qelqi dhe shtoni pijes gjethe selinoje.

Selino hahet së bashku me pijen.
Çdo ditë në mes të ngrënies, pini një total prej tre gotash nga kjo pije shkatërruese yndyre, dhe në qoftë se ju keni përgatitë pije më , shumë ruane atë në frigorifer.

CATEGORIES
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close