Tremijë vetë deri më tani kanë nënshkruar peticionin,kundra ”zajednicës” në Gjilan

12027607_1676432725927620_7537960033514960916_n

Sipas atyre përfaqësuesve të opozitës,në këtë rast të vetvendosjes të cilët mblidhnin nënshkrimet e qytetarëve kundra ”zajednicës” ka pesë ditë që kanë filluar me këtë aksiond dhe se gjithçka po shkon mirë dhe se deri më tani janë grumbulluar aty diku rreth 3000/mijë nënshkrime të qytetarëve që kundërshtojnë formimin e asociacionit të komunave serbe të quajtur ”zajednicë”

12036948_1676432712594288_1686759430942960430_n

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close