Sot, me datë 29 dhjetor 2015, ndërroi jetë Prof. Iisa Bajçinca (1940)

“Me pikëllim të thellë njoftojmë farefisin, miqtë, dashamirët dhe kolegët se sot, me datë 29 dhjetor 2015, ndërroi jetë Prof. Iisa Bajçinca (1940)”, thuhet në njoftim.

isa baj

Sipas njoftimit të familjes, nesër (30 dhjetor)në orën 12:00, në Fakultetin e Filologjisë në Universitetin e Prishtinës do të mbahet mbledhje komemoratove. Ndërsa varrimi i profesor Bajincës bëhet nesër në orën 15:30, në fshatin Bardh i Madh të Fushë Kosovës

pusho në paqe

%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close