René Angélil,burri i Celine Dion dhe muzicient,ka ndrrue jetë sot në moshën 73 veçare

René Angélil, muzikant dhe burri i këngëtares së njohur në mbarë botën, Celine Dion, vdiq të enjten, 14 janar, pas një beteje me kancerin në fyt, konfirmojn për Us Weekly. Ai ishte 73.

rene

“René Angélil, 73, vdiq sot në mëngjes në shtëpinë e tij në Las Vegas, pas një beteje të gjatë dhe të guximshme kundër kancerit”, thuhet në deklaratë. “Familja kërkon që privatësia e tyre të respektohet në këtë moment,. Më shumë detaje do të jepen më vonë”

CATEGORIES
%d bloggers like this:

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close