Advertisements
Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Category

Aktuale

Islanda më e mirë se Hungaria.Rezultati 1:1

Në një lojë futbolli në kuadër të EURO 2016 të grupes F në Marseille në mes të Islandes dhe Hungarisë e cila ka përfunduar baraz,në rezultat 1:1,loja megjithate nuk ishte e tillë.Sepse Islanda si një befasi e mirë e këtij kampionati luajti…

Spanja celebron kunder Turqisë,me lojë e me gola

Spanja e ka "nokautuar" me plot kuptimin e fjalës,në ndeshjen e sontme Turqinë edhe me lojë edhe me rezultat.Ata,lojtarët Spanjoll treguan tërë talentin dhe kreativitetin e tyre duke bërë një lojë të bukur edhe për sy. Golat për Spanjën i…

UEFA EURO 2016 Çekia-Kroacia 2:2

Me golat e Perishic në min.(37') dhe të Rakitic (59') për Kroacinë si dhe Skoda (76') dhe Necid në min.(90' +4) (P) këto dy ekipe që lujten lojë të mirë u ndanë baraz.Por Kroacia ishte shumë pranë fitores dhe kishte raste shumë të mira për…

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close